Враження від керування

І на міських вулицях, і на автомагістралях — KA+ однаково чутливий та завжди дарує водієві приємні відчуття від керування машиною. Він просто нашпигований інтелектуальними технологіями, які полегшують життя та навіть допомагають зекономити під час поїздок. Наприклад, круїз-контроль із регульованим обмежувачем швидкості допоможе Вам зменшити споживання пального, утримуючи KA+ в межах заздалегідь визначеної швидкості.

fun1_1.jpg

Фари, що автоматично вмикаються в потрібний момент

Автоматичні фари оснащені датчиком, який визначає нестачу світла в сутінках або в разі раптової зміни рівня освітленості. У такому разі автоматичні фари вмикаються, роблячи процес управління автомобілем простішим і безпечнішим.

ford-ka_plus-uk-3_KAP.jpg

Менше втоми, більш економні подорожі

Круїз-контроль із регульованим обмежувачем швидкості дає змогу рухатися в межах обраного Вами діапазону швидкостей. Він допоможе Вам заощадити пальне, мінімізуватиме можливість перевищення швидкості та, як і будь-яка інша система круїз-контролю, дасть змогу підтримувати обрану Вами швидкість без потреби тримати ногу на педалі акселератора.

fun1_3.jpg

Датчики, що допомагають паркуватися без проблем

Датчики, які контролюють відстань до об’єктів, допомагають Вам визначити відстань між Вашим авто та розташованими позаду нього перешкодами. Щойно датчики виявлять об’єкт, вони активують звуковий сигнал, гучність якого буде зростати в міру наближення до перешкоди.

fun1_4.jpg

Додатковий контроль під час рушання на схилі

Система допомоги під час рушання на схилі Hill Start Assist тимчасово запобігає скочуванню назад або вперед у відповідній ситуації. Принцип роботи системи полягає в підтриманні тиску в контурах гальмівної системи впродовж додаткових 2–3 секунд. Завдяки цьому Ви отримуєте більше часу та додаткові можливості для надійного контролю автомобіля під час переміщення ноги з педалі гальма на педаль акселератора. Система також буде дуже корисною в разі зупинки та початку руху на слизьких поверхнях.

Oglad2.jpg

Підсилювач рульового управління, що реагує на Ваші дії в будь-якій ситуації

Електричний підсилювач рульового управління (EPAS) автоматично підлаштовується під обрану Вами швидкість та умови руху. На низьких швидкостях система полегшує повороти керма та робить їх більш плавними, покращуючи маневреність. На високих швидкостях, коли потрібно посилити контроль, повороти керма потребуватимуть докладання більших зусиль. Підсилювач EPAS, що відтепер оснащений функцією уникання заносів Drift Control, також враховує силу й швидкість бічного вітру та інші дорожні умови, а функція контролю «закушування» Active Nibble Control сприяє зниженню небажаних вібрацій керма.

 

Комфорт і зручність

В оснащення нового KA+ та KA+ Active входить низка інтелектуальних технологій, що сприяють підвищенню рівня комфорту під час поїздок. Вперше доступна в моделі KA+, SYNC 3 являє собою досконалу мультимедійну систему, яка забезпечує доступ до Вашої музики та функцій телефону за допомогою простих голосових команд або сенсорного екрана.

Oglad1.jpeg

Продумана технологія, керувати якою можна голосом

Ford SYNC 3 — високотехнологічна система, що дає змогу залишатися на зв’язку та керувати телефоном, відтворенням музики та роботою навігаційної системи за допомогою інтуїтивних голосових команд або сенсорного екрана з діагоналлю 6,5". Вона підтримує використання технологій Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink Ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених застосунків для смартфону.

fun2_2.jpg

Швидке очищення лобового скла за допомогою технології Quickclear

Ця технологія дає змогу швидко рушати в дорогу морозним ранком. Просто натисніть кнопку, і розігріті до високої температури надтонкі волокна розтоплять лід, усунуть імлу чи туман із лобового скла, а також допоможуть Вам розморозити склоочисники. Система впорається із цим за декілька секунд, навіть якщо температура на вулиці суттєво нижче нуля.

fun2_3.jpg

Склоочисники, що автоматично підлаштовуються під інтенсивність дощу

Склоочисники, робота яких регулюється залежно від інтенсивності дощу, активуються в той момент, коли виявляють наявність вологи на лобовому склі — їхня швидкість автоматично змінюється відповідно до погодних умов. Можна обрати один із кількох режимів чутливості, що визначають необхідний для активації склоочисників обсяг вологи.

fun2_4.jpg

Запуск двигуна одним натисканням кнопки

Новий KA+ автоматично розпізнає наявність унікального ключа, навіть якщо він перебуває в кишені або сумці. А для запуску двигуна досить просто натиснути кнопку Ford Power Starter.

fun2_5.jpg

Обирайте температуру, що найбільше Вам підходить

Система електронного контролю температури з подвійним зонуванням Electronic Automatic Temperature Control (додаткова опція) дає змогу Вам і Вашим пасажирам обирати бажану температуру, яка ретельно підтримується завдяки роботі покращеної системи кондиціонування повітря.

fun2_6.jpg

Додатковий комфорт завдяки підігріванню сидінь

Передні сидіння з підігрівом дають змогу забути про холоднечу зимового ранку. Просто натисніть кнопку, і вони будуть підтримувати комфортне тепло стільки, скільки потрібно.

fun2_7.jpg

Продумане місце для зберігання смартфонів

Док-станція — взірцевий елемент дизайну та надійне місце для розташування Вашого смартфону, МР3-плеєра чи навігатора, що дає змогу добре бачити свій пристрій, не відволікаючись від дороги. Док-станція розташована у верхній частині центральної консолі та оснащена кришкою на завісах, яка надійно утримує Ваш пристрій на місці.

 

Продуктивність та економність

Водіння нового KA+ та KA+ Active водночас приємне та економічне. Новий 1,2-літровий бензиновий двигун сприяє зниженню витрати пального. Своєю чергою, система Auto-Start-Stop здатна забезпечити економію пального до 10%. Збільшені інтервали між проведенням технічного обслуговування, що становлять два роки або 18 000 миль пробігу, також суттєво полегшують життя.

fun3_1.jpg

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або в пробках ця технологія може автоматично вимкнути двигун, продовжуючи живити енергією важливі системи — фари, обладнання для кондиціонування повітря, радіо та інформаційно-розважальну систему Ford SYNC. Щоби продовжити рух, просто натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай (у моделях з АКПП для цього потрібно натиснути на педаль акселератора) — і двигун запуститься знову. Система Auto Start-Stop є особливо ефективною на вулицях міста, де вона може зекономити до 10% пального (у міському циклі).

fun3_2.jpg

Новий KA+ турбується про Ваше пальне та гаманець

Джерелом потужності KA+ є новий досконалий 1,2-літровий бензиновий двигун у поєднанні з механічною 5-ступеневою трансмісією. Підвищений крутний момент, що створюється навіть у нижньому діапазоні частоти обертання, забезпечує виняткову динаміку та покращені враження від керування автомобілем. Крім того, пропонується дизельна версія з вражаючим 1,5-літровим двигуном.

fun3_3.jpg

Ефективніше перемикання швидкостей задля більшої економії пального

Розташований на панелі приладів індикатор перемикання підкаже Вам, коли краще за все перейти на іншу передачу, щоби мінімізувати витрату пального. Це простий, але доволі ефективний спосіб підвищення економічності кожної поїздки.

fun3_4.jpg

Основна інформація про поїздку

Бортовий комп’ютер надає Вам важливі дані та показники пробігу, споживання пального, швидкості та зовнішньої температури. Крім того, комп’ютер сповіщає, скільки ще можна проїхати до моменту, коли закінчиться пальне в баку. Ця функція буде особливо корисною під час тривалих поїздок або подорожей у віддалені від цивілізації місця.

 

Безпека та надійність

Ви будете почуватися спокійніше, знаючи, що KA+ використовує передові системи безпеки, щоби надійно захищати Вас і Ваших пасажирів. До їхнього переліку входить система підтримання курсової стійкості (ESC), яка виявляє будь-які відхилення від обраної Вами траєкторії руху (наприклад, у разі занесення), та автоматично коригує положення автомобіля на дорозі, допомагаючи Вам зберегти контроль над машиною.

fun4_2.jpg

Максимальне зчеплення з мінімальними зусиллями

Удосконалена антибуксувальна система (TCS) усуває пробуксовування колеса та забезпечує максимальний рівень зчеплення з дорогою, динаміки та курсової стійкості саме тоді, коли Вам це найбільше потрібно. Система постійно контролює та коригує тягове зусилля на окремих колесах машини, гарантуючи максимальний контакт і зчеплення з поверхнею під час прискорення.

fun4_3.jpg

Подушки безпеки для забезпечення всебічного захисту

На додачу до передніх подушок водія та пасажира, бокові подушки безпеки захищають грудну клітину та призначені для відштовхування людини з траєкторії удару. Вони також здатні підняти руку пасажира для забезпечення достатньої відстані між людиною та елементом, що проникає в салон. Шторки безпеки забезпечують максимально можливий захист, а підголівники оберігають людей від отримання хлистових травм. Крім того, до переліку оснащення входять пристрої для натягування ременів безпеки з обмежувачами навантаження, а передні сидіння оснащені функцією нагадування про непристебнутий ремінь безпеки.

fun4_4.jpg

Захист Вашого авто від злодіїв

У KA+ передбачена система дистанційного блокування дверей та система охоронної сигналізації, що отримала 3 зірки в рейтингу Thatcham. До її складу входить периметрова охоронна сигналізація та система подвійного блокування. Подвійне блокування не дає змоги відчинити двері зсередини, навіть якщо хтось спробує дістатися в салон, розбивши бокове вікно.

ford-ka_plus-uk-3_KAP.jpg

Сигнал про різке гальмування для тих, хто рухається позаду

Аварійна система світлової сигналізації під час гальмування блимає стоп-сигналами, щоби попередити інших водіїв про екстрене уповільнення.